Isool - fasády

foto foto foto

Fasády Weber, Baumit

ISOOL, s.r.o. Velkoobchod a maloobchod s izolačním materiálem. V naší nabídce jsou jak technické izolace tak i stavební izolace.

  • Prodej izolačního materiálu k izolaci parovodů, horkovodů, kotelen, výměníkových stanic a průmyslového chlazení.
  • Prodej kvalitní tepelné izolace ze skleněných vláknem od českého výrobce Rotaflex k zateplení a zvukové izolaci střech, vnitřních příček, stěn podlah a stropů. Systém je vhodný pro obytné, průmyslové i zemědělské stavby.
  • Poradenská činnost: srovnání rozdílů mezi možnostmi zateplení, výpočet potřebné tloušťky izolace.


Fasádní systémy

Dle požadavků zakazníka připravíme nabídku na kompletní fasídní systém (izolant, stavební chemie, příslušenství) možnost výběru z několika fasádních systrémů od různých výrobců.

 
tl_files/isool/DATA/izomat/weber.gif
Společnost Saint-Gobain Weber Terranova, a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

tl_files/isool/DATA/izomat/logo HPI bez hausprofi.jpg
Společnost HPI – CZ Hradec Králové na český trh dodává montážní příslušenství pro všechny druhy střešních krytin, pro kontaktní zateplovací systémy a pro vnitřní stavbu. Za dobu svého působení získala významné postavení a dobré jméno u laické i odborné stavební veřejnosti.

tl_files/isool/DATA/izomat/baumitlogo.gif

Výrobky značky Baumit tvoří ucelený výrobní program stavebních materiálů a technologií, které se používají zejména v profesionální stavební praxi.

Základní přehled materiálu naleznete v našem e-shopu ZDE

Jak zadat poptávku fasády:

Kalkulací celého zateplovacího systému získáte výhodnější ceny než při nákupu jednotlivě.
Poptávky na kompletní fasády zasílejte pomocí kontaktního formuláře na konci této stránky nebo e-mailem na adresu info@isool.cz Případně můžete poptávku zadat telefonicky na čísle 725 171 981.
Poptávka musí obsahovat: zateplovanou plochu, tloušťku izolantu, typ zdiva, požadovaný typ omítky a místo dodání. Dále dle potřeby počet zakládacích profilů a rohových lišt.*
*