Přeskočit na obsah
Domů » Krbová kamna, vložky

Krbová kamna, vložky

Jsme autorizovaní prodejci krbových kamen a vložek. Na kamenné prodejně Vám odborně a ochotně poradíme s výběrem vhodného zdroje výtápění. V případě zájmu Vás odkážeme na někoho z partnerů, který provede zapojení kamen a následnou revizi spalinové cesty. V případě instalace krbových kamen čí vložky s výměníkem provádíme kontroly topidel dle 201/2012 Sb o ochraně ovzduší. Nabídku krbových kamen a vložek naleznete také na našem e-shopu.

Firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH. Filozofií společnosti je vyrábět kvalitní výrobky za příznivou cenu a především spokojenost zákazníků. Tuto filozofii dokumentují časté a vysoké investice do modernizace technologií a kvalitní servis vlastních výrobků.

Krbová kamna a vložky ROMOTOP představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široké portfolio modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 30 léty zkušeností a silným inovačním potenciálem firmy ROMOTOP.

Společnost HS Flamingo s.r.o. je českým výrobcem vysoce kvalitních krbových kamen a krbových vložek. Distribuce je vedena přes tři hlavní prodejní značky Flamingo, Aquaflam a Masterflamme. Je ryze českou společností se silným zázemím a dynamickým tahem na branku