Přeskočit na obsah
Domů » Stavební izolace

Stavební izolace

Jsme prodejci izolačních materiálů, fasádních systémů a systémů suché výstavby od renomovaných výrobců. Při komunikaci se zákazníkem se snažíme najít nejlepší řešení pro konktrétní stavbu. Hlavním, zaměřením je zateplení budov, suchá výstavba a kompletní fasádní systém ( izolant, vnější fasáda a příslušenství) Nabídku izolačních materiálů naleznete také na našem e-shopu

Knauf Insulation je jedním z hlavních a nejrychleji rostoucích firem v izolačních materiálech s více než 30 letou historií. Zaměřujeme se na komplexní řešení ve snižování energetické náročnosti pro bytové a nebytové stavby a průmyslové zákazníky.

Společnost KNAUF Praha s.r.o. působí na českém stavebním trhu od roku 1991. Dnes je jedním z nejvýznamnějších výrobců stavebních materiálů v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových produktů a systémů. Knauf se specializuje na výrobu systémů pro suchou výstavbu, podlahy, omítky a fasády. Systémy suché výstavby Knauf představují synonymum tepelné izolace a účinné ochrany proti hluku a požáru.

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek

P-SYSTEMS, s.r.o. vyrábí Pěnový polystyren (EPS) ve standartních variantách a to jako tradiční bílý a dále pak tzv. černý, kdy se příměsí grafitu získává výrobek nové generace s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Dle rozlišení napětí v tlaku se výrobky dále dělí na polystyren fasádní, střešní, podlahový a soklový.