Přeskočit na obsah
Domů » Technické izolace

Technické izolace

Snižování energetické náročnosti stavebních objektů jako celku nespočívá pouze v omezování tepelných ztrát obvodovými konstrukcemi budov, ale také ve snižování tepelných ztrát technických zařízení budov. K tomu by vám měla napomoci široká nabídka technických izolací pro aplikaci v průmyslu a technickém zařízení budov. Naším hlavním sortimentem jsou právě technické izolace, kde kromě prodeje nabízíme i návrh řešení a technické konzultace. Nabídku technických izolací naleznete také na našem e-shopu.

Tepelné izolační materiály na bázi kaučuku pro chladicí a klimatizační techniku. prevence orosení díky tomu, že materiál je tvořen systémem uzavřených buněk •nízká tepelná vodivost zaručuje účinné energetické úspory a snižování CO2 •vysoká pružnost umožňuje snadnou a rychlou montáž •díky tomu, se se izolace nesráží, je minimalizováno riziko vzniku mezer mezi izolací •komplexní sortiment výrobků •dlouhá životnost •optimální účinnost instalace •bezpečné řešení v případě požáru: nevytvářejí se hořící kapky a materiál nepodporuje hoření

Tepelná a zvuková izolace potrubních systémů, klimatizačních a vzduchotechnických zařízení. Tepelná a zvuková izolace TUBEX® z pěnového polyetylenu je charakteristická svou jemnou strukturou uzavřených buněk. TUBEX® významně snižuje tepelné ztráty, tlumí zvuky, zabraňuje kondenzaci na rozvodech studené vody a chladírenských zařízeních.

Společnost Isover vyrábí kompletní srortiment izolací pro průmysl a TZB. Mezi hlavní produkty patří lamelové pásy a desky z minerální vlny. Desky mohou být opatřeny povrchvou úpravou ALZ nebo černou netkanou tkaninou.

Společnost Rockwool vyrábí kompletní srortiment izolací pro průmysl a TZB. Mezi hlavní produkty patří lamelové pásy a desky z minerální vlny. Desky mohou být opatřeny povrchvou úpravou ALZ nebo černou netkanou tkaninou. Dále vyrábí skruže s minrální vlny Rockwool RW800 pro izolaci potrubí.